Вірні збірній!

Футбол – найпопулярніший спорт на планеті. Це водночас і змагання, і шоу, і хобі, і мистецтво, і пристрасть. Життя та успіхи окремого футбольного клубу стають частиною життя його фанів, а життя національної збірної, зі своїми перемогами та проблемами, злетами та поразками, традиціями та новинами – частиною життя всієї країни.

Вболівання за національну збірну – невід'ємний та оригінальний складник національної культурної ідентичності.

Преміум-спонсор Національної збірної команди України з футболу компанія "Перша приватна броварня" та фан-рух «Вірні збірній­» запрошують кожного жителя нашої країни до активної підтримки нашої збірної в кожному матчі – і на виїзді, і на своєму полі, – щоб створити справжню збірну вболівальників, яка підтримуватиме наших гравців незалежно від результату конкретного матчу і покаже, що українці вміють уболівати красиво та від усього серця.

Принципи фанів «Вірні збірній»

  1. Завжди разом бути з командою, незалежно від того, вдома вона грає чи на виїзді, спека на вулиці, злива чи лютий мороз — ми завжди зі збірною.
  2. Підтримувати команду незалежно від результату. Розділяти зі збірною як перемоги, так і поразки, підтримуючи її до останньої секунди матчу.
  3. Активно вболівати за команду — щоб було видно, було чутно гравцям та тренерам протягом усього матчу.
  4. Приходити на матчі тверезими та підтримувати команду без агресії, насіння, дудок та іншої псевдоатрибутики.
  5. З повагою ставитись як до команди, так і до всіх її вболівальників, незалежно від їхнього етнічного походження, статі, віку та клубних уподобань.
  6. Відповідально підтримувати команду — не використовувати жодних заборонених законами та правилами УЄФА/ФІФА піротехнічних засобів, гасел, методів тощо.
  7. Бути прикладом поведінки для наслідування іншим уболівальникам як на стадіоні так і поза ним.
  8. Завжди з повагою ставитись до суперників.